top of page

tavo augimui: suveikė man, galbūt padės ir tau

Šį įrašą sukūriau, pirmiausiai, sau. Tai, kuri kartais:

 • neturi energijos ir entuziazmo

 • netiki savimi 100%

 • nuoširdžiai kuria, bet niekas negali pažadėti, kad būtinai paeis

 • nuslysta į saviplaką

 • nesulaukia palaikymo iš aplinkos

 • išgyvena stiprias transformacijas

Tai nėra įprastinė meditacija, greičiau, vitaminų injekcija, gilus ir įtikinantis priminimas:

MAN YRA PASKIRTAS PAGRINDINIS VAIDMUO

APIE ĮDOMESNĮ GYVENIMĄ NESU NET GIRDĖJUSI

 

Įrašą sąmoningai dariau trumpą, lengvą, šviesų, kad būtų patogu klausyti tiek vos prabudus, tiek darantis rytinę kavą, prausiantis duše, vedžiojant šunį ar važiuojant į darbą... Tai lyg motyvacinis podcast‘as, pozityviai programuojantis pasąmonę.

 

*Jeigu šiuo metu išgyveni užstrigimo etapą, rekomenduoju įrašo klausyti kasryt 21 d., kitu atveju – pagal pojūtį ❤️

Trukmė: 5:09 min

Tiesa ta, kad į telefonų ir kompiuterių ekranus žiūrime dažniau, nei į mylimųjų akis... Nu, kosmosas! Todėl verčiau jau tai, ką ten matome įkvėptų ir primintų apie pozityvius įpročius, kuriuos ugdomės. 

 

Man svarbu nepamiršti, jog visada galiu rinktis, kaip patiriu tai, kas vyksta - per "negaliu", įtampą, aukos poziciją (kai atrodo, kad neturiu išeities), ar per lengvumą ir pasitikėjimą (kūrėjos būseną).

 

Taigi šiuos wallpapers sukūriau sau, kai man to labai reikėjo, galbūt dabar jie palaikys tave❤️

bd5827c020bc8d99ffc0f3d4151e8b91.jpg
IIi-2437.jpg

Mano pirmoji knyga "Paskutinė diena" - nuoširdumo, humoro bei daugtaškių tylos kupinas Meilės Gyvenimui Manifestas. Drauge su ryškiausiomis Lietuvos asmenybėmis (menininkais, verslininkais, sportininkais ir dvasininkais) leidžiamės į nuotykių ir netikėtumų kupiną paskutinės dienos kelionę.

Provokuojantis interviu rinkinys išleistas 2017 m.

ĮSIGYTI KNYGĄ

STIPRIAI MANE PALIETĘ KITŲ AUTORIŲ KNYGOS❤️

GROŽIS

 • Ayn Rand „Šaltinis“ – genialus, be galo provokuojantis, iš proto varantis, visą tave pasiglemžiantis romanas apie bekompromisį ėjimą savo keliu. Begalinis kaifas skaityti, nors vidinei gerai mergaitei ir max nepatogu – patenki į erdvę, kur nebėra jokių taisyklių, tik laisvė ir pareiga gyventi savo gyvenimą.

 • Alessandro Baricco „Aistrų pilys“ ir „Jūra vandenynas“ – grynaveislė poezija prozoje. Magija gyventi.

 • Delia Owens „Ten, kur gieda vėžiai“ – sugrąžino norą vėl skaityti romanus... Įtraukianti, užvaldanti, iškelianti begales klausimų, primenanti, kaip man reikia gamtos kodų.

 • McConaughey „Žalia šviesa“ – labai kitaip parašyta biografija – be skrupulų, su didele vyriška aistra. Įkvėpimas tikėti savimi, laužyti taisykles ir kurti savas. Su pažadu, kad gali laaaabai paeiti...

 

KŪNAS IR PSICHIKA

 • Dr. Joe Dispenza „Atsikratykite įpročio būti savimi“, „Jūs esate placebas“ – tiltas tarp mokslo ir dvasingumo, miksas tarp kvantinės fizikos, neurologijos ir genetikos. Aiškios metodikos, kaip perprogramuoti mąstymą, remiantis naujausiais neurofiziologijos principais. Suprantamai, įkvepiančiai, su apčiuopiamais rezultatais. Vienas mylimiausių mano autorių.

 

 • Alberto Villoldo „Užsiauginkite naują kūną“ –  knyga, padedanti sugrįžti į energijos ir sveikatos piką. Šamano ir antropologo užrašai, kaip „antrosiosios smegenys“ (pilvas) reaguliuoja mūsų nuotaikas, motyvaciją, sveikatą ir galimybes įgyvendinti savo idėjas. Bus ir mistikos, ir grynaveislės medicinos.

 

 • Louise L. Hay „Pamilk save ir būk laimingas“ – psichosomatikos vadovėlis, leidžiantis pasitikrinti, apie ką koks negalavimas signalizuoja (baimes, praeities programas, žalingas mintis ir t.t.). Tikroji mano namų „vaistinėlė“.

 

 • Lina Vėželienė „Septynios didžiosios nuodėmės psichologo kabinete“ – apie dažniausiai pasitaikančias charakterio ydas, kurios knisa mūsų gyvenimą. Apie gilumines laimės ir meilės paieškas savyje, ryšyje su aplinka. Provokuojančiai, tiesmukai, paliečiančiai.

 

SIELA

 

 • Osho „Tantra“ – nieko bendra neturi su populiariaja tantros sąvoka ar praktikomis. Tai nelegali knyga apie drąsą Gyventi. Taip, kaip jauti. Apie tai, kad išties – viskas galima.

 • Mirdanda Gray “Raudonasis mėnulis” – visiškai kitoks pažiūris į menstruacijas, projektų ir asmeninio gyvenimo susidėliojimą pagal ciklą. Manau, privaloma naujosios kartos lydėrėms:)

 • Eckhart Tolle „Šios akimirkos jėga“ – gili knyga apie sielą, ego ir mūsų žemiškas roles. Labai kitaip, būtinai palies...

 • Dmitrij Trockij „Kol aš nesu Aš“ – aštrus autorius, daugelį metų tyrinėjęs žmonių delnų linijas ir jose užfiksuotą likimą. Knygoje kalba apie tai, kaip pakeisti tai, „kas įrašyta“, kurti norimą realybę, atstatyti energijos tėkmę iš tėvų. Nebus malonu skaityti, bet reikia😊 Ar galėtum atsiklaupti priešais savo tėvus ir paprašyti atleidimo?...

 • Oleg Kovrikov „Tėkmėje“ – knyga – ramybės oazė... Vis norisi ją atsiversti kaip priminimą, kad viskas yra gerai, tereikia sugrąžinti save į pasitikėjimą Visata ir tėkmę. Kaip gyventi, paleidus kontrolę, vadinasi, numalšinus giluminį nerimą.

Nori daugiau? Prenumeruok naujienlaiškį 💄
bottom of page