top of page
drąsos kodai_edited.jpg

Esu unikalių kelionių į pasąmonę kūrėja - mano vedamos praktikos yra apie:

  •   įsigalinimą (savo potencialo priėmimą),

  •   savitransformaciją,

  •   kūrybinės energijos atblokavimą,

  •   ikvėpimą bei motyvaciją gyventi,

  •   gilų pasitenkinimą bei pilnatvę, kylančius prisiėmus radikalią atsakomybę už reakcijas į tai, ką patiriame (tiek dėl išorinių veiksnių, tiek dėl vidinių procesų).

Mano vaidmuo - ne instaliuoti naujų "tiesų" paketą, o sukurti kuo palankesnes sąlygas individualiai kelionei į kūną bei pasąmonę, kur ir slypi visi atsakymai bei nauji, augimą skatinantys, klausimai.

Iki ląstelės lygmens tikiu žmogaus gebėjimu kurti - tiek fantastiškiausias, tiek tragiškiausias realybes ir jų išraiškos formas. Taip pat tikiu, kad niekas mūsų negali ir neturi išgelbėti - tik mes patys. Tai ir gąsdina, ir įgalina...

Viskas yra kontekstualu, niekas negyvena tiksliai tokio gyvenimo kaip tavasis, su tiksliai tokiu asmeninių savybių ir patirčių kokteiliu. Tad ir patarti nelabai yra kam... Nejauku tai suvokus, tačiau, tuo pačiu, atsiveria begalinė laisvės erdvė – laisvės kurti autentišką realybę, kurioje patogu, įdomu ir harmoninga būtent tau.

Taigi savo veiklose nieko nemokau ir nedarau už kitus - tik saugiai palydžiu į vidines erdves, kuriose laukia visi atsakymai ir sprendimų variantai. Palydžiu ir padedu įsisąmoninti, tai kas iškilo...

Susisiekime:

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

AUTENTIŠKUMO KODAI

Visą gyvenimą mėgau biografines knygas ir filmus apie ekscentriškas asmenybes – man tiesiog buvo gyvybiškai svarbu žinoti, kad galima gyventi KITAIP, VISAIP... Kad nėra vieno laimės scenarijaus, nes tai reikštų, jog neturiu galimybės KURTI ir atrasti savo Pažadėtųjų Žemių, o jei ne kurti (plačiaja prasme), tuomet, ko čia atėjome?

Daugiau nei 10 metų dirbu su kūrybingumo lavinimo technikomis bei pasąmonės programavimu. Gyvenau 6 šalyse, pasimatavau virš 10 profesijų: dirbau TV, dėsčiau universitete (beje, tą patį kūrybingumo lavinimą!), buvau prodiusere, art director, rašytoja, dizainere, tapytoja, meno terapeute, neo-psichoterapijos metodų kūrėja...

Nepasižymiu kantrybe ir, kad išties patikėčiau, viską turiu patirti savu kailiu... Visose praktikose ieškau apčiuopiamų bei išmatuojamų rezultatų, to lūžio momento, nuo kurio prasideda esminiai pokyčiai. Būtent todėl, prieš gerą dešimtmetį gyvenant Kanadoje, sudomino kelionės į pasąmonę. Tuomet pirmą kartą susidūriau su meno terapija (kuri neturi nieko bendra su paveikslų tapymu) bei hipnoze. Teko nueiti ne mažą ieškojimų ir bandymų kelią, kol gimė dabartinė metodika, kurią taikau žmonėms. Ji skirta tiems, kurie YRA PASIRUOŠĘ POKYČIAMS (nes jie tikrai bus...) ir GYVENTI SAVO AUTENTIŠKĄ GYVENIMĄ.

bananai.jpg
Prenumeruok naujienlaiškį ir apie nuotykius sužinok pirmas🔥
bottom of page