top of page
dcbde6098460216af97dad97b24ee9b1.jpg

Kas yra rapè ir kodėl ją įtraukiau į savo veiklą

 

Rapé – tai iš Amazonės genčių atkeliavusi gamtos medicina (iki miltelių susmulkintas mapacho tabakas (9 kartus stipresnis už kitas tabako rūšis), augalų pelenai bei įvairių savybių turinčių žolelių miksas), naudojama, siekiant įsižeminti, sugrįžti arba atstatyti savo vidinį energetinį centrą, paleisti blokus.

Pastebėjau, kad tai itin veiksminga žmonėms, kurių protas toks aktyvus, jog sunku koncentruoti dėmesį kasdienybėje (pvz. laikytis disciplinos) bei meditacijos metu. Rapé milteliai per specialų vamzdelį pučiami į nosies šnerves, todėl tabakas, patekęs į gleivinę, ima veikti akimirksniu, momentaliai nuramindamas protą ir panardindamas į subtilią čia ir dabar būseną bei vidinę tylą.

Pats procesas nėra labai malonus (primena šuolį į vandenį, kuomet pribėga į nosį, tačiau atsakingai atliekama procedūra yra visiškai saugi. Priklausomai nuo sesijos intencijos bei temos gali pasireikšti gilus valomasis rapé poveikis (intensyvus nosiaryklės gleivių tekėjimas, pykinimas, vėmimas, galvos skausmas, galūnių tirpimas) – tai yra natūralu. Ceremonijos vedlys žino, kaip elgtis tokiomis situacijomis, kad saugiai ir užtikrintai palydėtų jus per fiziškai ar emociškai nemalonias būsenas, todėl labai svarbu pasirinkti žmogų, kurio energija rezonuoja ir jaučiamas visiškas pasitikėjimas.

Poveikis trunka apie 5-15 min, vėliau sugrįžtama į įprastinę būseną, tačiau atveriamas subtilus jautrumas ir intuityvumas, itin svarbus tolimesnei sesijos eigai.

Rapé medicina neturi psichodelinio poveikio, veikia lokaliai ir trumpai, todėl po sesijos saugu vairuoti automobilį bei atlikti kitus įprastinius veiksmus.

SESIJOS vyrams*
(SU Rapé ceremonija)

*Taip pat vedamos rapé ceremonijos moterims bei poroms

Šios sesijos yra specifinės savo temomis, o tiksliau, kampais, kuriais prie jų prieinama bei naudojamais įrankiais. Ne veltui per vyrų stovyklas daug fizinių ir ekspresyvių praktikų (ledas, ugnis, balso atvėrimas, fight club ir t.t.) – vyriškui pradui natūralu konkretumas, ekstremalumas, tiesmukumas bei struktūra.

Mano siūlomas patyrimas sukrečia ir mobilizuoja tam, kad sugrįžtumėte į savojo traukinio vėžes.

 

Susitikimo metu:

  • vyksta psichoterapinis pokalbis,

  • atliekami atpalaiduojantys kvėpavimo pratimai,

  • naudojama tabako medicina rapé* (neturinti nieko bendra su rūkymu ir įprastiniu tabako vartojimu),

  • pasitelkiamos giluminės vizualizacijų praktikos (kelionė į pasąmonę, jos perprogravimas).

 

Pagrindinės temos, kuriomis vedu asmeninius patyrimus:

  • emocinio bei fizinio intymumo blokai (baimė atsiverti kontaktui su kitu žmogumi, pasąmoninė gynybos programa, projektuojanti išankstinę atstūmimo patirtį);

  • radikalus atvirumas su savimi bei aplinka (drąsa pripažinti, kas vyksta mano gyvenime, intuicijos atvėrimas, autentiškų (ne primestų iš išorės) poreikių bei norų atpažinimas;

  • nevertumo jausmas (pasąmoninis džiaugsmo ir malonumo blokavimas).

d7ec45cd06e26bbc3df332248ee5bfff_edited.

Sesijos trukmė: 1,5 – 2 val

Kaina: 150 eur

Vieta: namų studija Žvėryne, Vilniuje

Registracija: asmenine žinute

  • Instagram
  • Facebook
bottom of page