top of page

❤️ Įrodymas, kad visi visi sprendimai ir atsakymai slypi tavyje ❤️

Šią vizualizaciją jau keletą metų naudoju vesdama asmenines bei grupines sesijas. Nėra atsakymo, kaip ją sukūriau – kiekvieną kartą lydėdama žmogų į pasąmonę matau tam tikrus vaizdinius, ateinančius iš jo asmeninio informacinio lauko arba kolektyvinės sąmonės. Kiekvieną kartą pati su nuostaba žaviuosi, kaip taikliai jie atliepia dalyvio situaciją ir kokius neįtikėtinus sprendimo būdus pasiūlo 🙈

Pradžioje vis tikrinau, ar tekstai, kuriuos perduodu, nėra mano fantazijos vaisius, tačiau n+1 kartą sulaukdavau pasidalinimų, jog patyrimo dalyvis matydavo artėjančius vaizdus, dar prieš man pasakant, kas bus toliau.

Trukmė: 20 min

Paskirtis:

🔥 nervų sistemos perkrovimas,

🔥 prisijungimas prie atsakymų, kurių neranda protas,

🔥 pasitikėjimo savimi stiprinimas,

🔥 savojo potencialo atvėrimas,

🔥 sugrįžimas į balansą (fizinį, mentalinį, emocinį, energetinį).

 

*Skirta klausyti gulint, užmerktomis akimis. Po sesijos ar kitą dieną gerti kuo daugiau vandens (kad nauja informacija lengviau integruotųsi kūne)

 

Hipnotinė vizualizacija šiek tiek skiriasi nuo hipnozės, afirmacijų ar meditacijų. Jos metu:

- patenki į gilią, tačiau sąmoningą būseną,

- naudojami archetipiniai simboliai, veikiantys pasąmonę taip, kad į paviršių iškiltų užspausti vaizdiniai, jausmai, giluminis žinojimas,

- viso patyrimo metu girdimas vedimas, esi stimuliuojama specialiai sukomponuotų garsų.

Garso takelis: Nate Loper – kūrėjas, antropologas, geologas ir nacionalinių parkų gidas visame pasaulyje… Labai gili asmenybė, jautriai perteikianti erdvių dažnius muzika.

Ši hipnotinė vizualizacija stipriai sujudina pasąmonę, tad įprastai rekomenduoju ją klausyti kartą į kelias savaites (ar rečiau), tačiau, jei jautiesi, jog būklė „reanimacinė“ (pakrikę emocijos, nebematai išeičių, esi išsekusi, jautiesi viską išbandžiusi ir t.t.), tuomet gali įrašą klausyti kiekvieną vakarą 21 d.

 

Paleisk visus lūkesčius ir atsiverk tam, ko ieškai, nes tu jau pilnai pasiruošusi❤️

bottom of page