top of page
as.jpg

Aš nesu Mokytoja - mano vedamos praktikos yra apie:

  ~ įsigalinimą,

  ~ savitransformaciją,

  ~ gilų pasitenkinimą bei pilnatvę, kylančius prisiėmus radikalią atsakomybę už reakcijas į tai, ką patiriame (tiek dėl išorinių veiksnių, tiek dėl vidinių procesų).

Mano vaidmuo - ne instaliuoti naujų "tiesų" paketą, o sukurti kuo palankesnes sąlygas individualiai kelionei į kūną bei pasąmonę, kur ir slypi visi atsakymai bei nauji, augimą skatinantys, klausimai.

 

Ar jautiesi visatos lepūnėle? O gal jau laikas...

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

DRĄSOS KODAI

Kokia iliuzija užkibti ant kabliuko, jog turime pasirinkti tik vieną sritį, per kurią vyksta mūsų savirealizacija - juk esame multidimensinės būtybės!

Vieni kitus veikiame per vibracijas, dažnius, todėl, tikiu, svarbiau ne vedlio naudojami metodai, o su kokia įgalinta energija jie perteikiami. Šiuo metu mano į įsigalinimą lydinti energija reiškiasi per šamanines vizualizacijas ir pasąmoninį piešimą.

Esu ugnies ženklas – save pažinti per radikalų, grynaveislį patyrimą man yra įgimta, tuo spinduliuoja visa mano esybė, todėl lengviausiai galiu lydėti žmones per jų asmeninį įsigalinimo procesą, reikalaujantį drąsos ir pasitikėjimo.

Kiekvienas renkamės, kam skiriame savo resursus (laiką, energiją, finansus). Kiek save pamenu, mano prioritetas - vidinių erdvių plėtimas, lavinantis jautrumą ir leidžiantis patirti vis subtilesnius šios realybės atspalvius. Tai sudaro sąlygas intuityviam Informacijos atsivėrimui (buvimui Sraute).

 

pexels-magicbowls-3543912.jpg
bottom of page