top of page
as.jpg

Esu transformacijų mentorė - mano vedamos praktikos yra apie:

  ~ įsigalinimą (savo potencialo priėmimą),

  ~ savitransformaciją,

  ~ kūrybinės energijos atblokavimą,

  ~ kaifą gyventi,

  ~ gilų pasitenkinimą bei pilnatvę, kylančius prisiėmus radikalią atsakomybę už reakcijas į tai, ką patiriame (tiek dėl išorinių veiksnių, tiek dėl vidinių procesų).

Mano vaidmuo - ne instaliuoti naujų "tiesų" paketą, o sukurti kuo palankesnes sąlygas individualiai kelionei į kūną bei pasąmonę, kur ir slypi visi atsakymai bei nauji, augimą skatinantys, klausimai.

  • Instagram
  • Facebook
  • LinkedIn

DRĄSOS KODAI

Kokia iliuzija užkibti ant kabliuko, jog turime pasirinkti tik vieną sritį, per kurią vyksta mūsų savirealizacija, o kas, jei viskas galima?... Juk savęs išpildymas yra procesas, o ne fiksuotas taškas, vadinasi, natūralu eksperimentuoti, keistis, paleisti išaugtas savęs versijas.

Daugiau nei 10 metų dirbu su kūrybingumo lavinimo technikomis bei pasąmonės programavimu. Save pažinti per radikalų, grynaveislį patyrimą man yra įgimta, tuo spinduliuoja visa mano esybė, todėl lengviausiai galiu lydėti žmones per jų asmeninį įsigalinimo procesą, reikalaujantį drąsos ir pasitikėjimo.

Kiekvienas renkamės, kam skiriame savo resursus (laiką, energiją, finansus). Kiek save pamenu, mano prioritetas - vidinių erdvių plėtimas, lavinantis jautrumą, geidulį gyventi ir leidžiantis patirti vis subtilesnius šios realybės atspalvius. Tai sudaro sąlygas intuityviam Informacijos atsivėrimui bei sąmonės ribų plėtimui.

is interior design an art course is interior design an art major art and craft interior de
bottom of page